-
Відкриті торги
-
КЕП
Контроль якості зварних швів і перевірка розташування детекторів за допомогою рентгену та розроблення методики
Оголошено тендер
169 200.00
UAH
Номер:
e604363627bc4c66aecb3e0af6af5324
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-07-14-008077-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ВП "КБ Атомприлад" ДП "НАЕК "Енергоатом"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37147787
-
Адреса:
01032, Україна, Київська область, Київ, Україна, Київська область , місто Київ, Льва Толстого, 59
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ВП "КБ Атомприлад" ДП "НАЕК "Енергоатом"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37147787
-
Адреса:
01032, Україна, Київська область, Київ, Україна, Київська область , місто Київ, Льва Толстого, 59
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
169 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Контроль якості зварних швів і перевірка розташування детекторів за допомогою рентгену та розроблення методики
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
98390000-3 Інші послуги
Дата опублікування:
14.07.2021 15:41
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума169 200.00 UAH