• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Послуги з розміщення у готелях

Торги не відбулися

880 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 400.00 UAH
Номер: 0dd6514f9b33411d8f9a56304d3f96e1
Внутрішній номер закупівлі: 10702344
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-07-13-009995-c   
Замовник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "СПОРТИВНИЙ КЛУБ "КРАМАТОРСЬК"
Контактна особа: Діана Близнюк +380668635256 sckramatorsk@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 55110000-4 Послуги з розміщення у готеляхАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 880 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 4 400.00 UAH
Період уточнення: 13.07.2021 17:45 - 19.07.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 13.07.2021 17:45 - 29.07.2021 09:00
Аукціон: з 30.07.2021 12:26
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з розміщення у готелях
Код ДК 021:2015: 55110000-4 Послуги з розміщення у готелях
Кількість 884 послуга
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 84313, Україна, Донецька область, м. Краматорськ, вулиця Стуса Василя, будинок 66 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "РЕЙКАРЦ ТРЕВЕЛ УКРАЇНА"
Початкова пропозиція 879 995.48 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
879 995.48 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги 10
Документи 24
Скарги 0