• Відкриті торги
  • КЕП

Послуги з розміщення у готелях

Оголошено тендер

880 000.00 UAH
Номер: 54dc678a40ad48d2901a38f6c755ad5f
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-07-13-011577-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "СПОРТИВНИЙ КЛУБ "КРАМАТОРСЬК"
Замовник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "СПОРТИВНИЙ КЛУБ "КРАМАТОРСЬК"
Очікувана вартість: 880 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з розміщення у готелях
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 55110000-4 Послуги з розміщення у готелях
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 13.07.2021 16:45

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з розміщення у готелях
Код ДК 021:2015: 55110000-4 Послуги з розміщення у готелях
Кількість 884 послуга
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума880 000.00 UAH