• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • Безлотова
  • КЕП

Послуги з капітального ремонту контейнерного перевантажувача № 2 інв.№ 38611

Категорія замовника: згідно з п.4.ч.1 Закону України «Про публічні закупівлі» - юридичні особи та/або суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання . Тендерні пропозиції, підготовлені Учасниками-резидентами України, викладаються українською мовою. При цьому, проектна, технічна документація, а також документи, що підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним критеріям, які викладені в оригіналі російською мовою, не потребують перекладу українською мовою. Тендерні пропозиції, підготовлені Учасниками-нерезидентами України можуть бути викладені іншою мовою, при цьому повинні мати завірений переклад українською або російською мовами. У разі розбіжностей з текстом оригіналу перевага надається україномовному або російськомовному тексту. Учасник надає Замовнику гарантії виконання своїх зобов’язань у зв’язку з поданням тендерної пропозиції у вигляді електронної банківської гарантії на суму 236000,00 грн. Електронна банківська гарантія надається одночасно з поданням тендерної пропозиції. Строк дії забезпечення тендерної пропозиції становить 120 днів із дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій. Реквізити замовника (для оформлення банківської гарантії) : Державне підприємство «Маріупольський морський торговельний порт», 87510, Донецька обл., м.Маріуполь, проспект Адмірала Луніна, будинок 99, п/р № UA143223130000026003000000060 у відділенні в м. Маріуполі філії АТ "Державний експортно-імпортний банк України" у м. Запоріжжі, код банку 322313, код за ЄДРПОУ 01125755, ІПН 011257505192, Витяг 1528034500036, тел./факс (0629) 40-86-60, (0629) 40-87-04, e-mail:all@marport.net.

Завершена

7 883 333.33 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 39 416.67 UAH
Номер: 8c88e725033b44268231098bdf80e345
Внутрішній номер закупівлі: 10701383
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-07-13-009438-c   
Замовник: ДП "Маріупольський морський торговельний порт"
Контактна особа: Страхов Євген Михайлович +380629408764 e.strahov@marport.net https://marport.net/uk/
Класифікатор ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 7 883 333.33 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 39 416.67 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 236 000.00 UAH
Період уточнення: 13.07.2021 16:50 - 03.08.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 13.07.2021 16:50 - 13.08.2021 16:55
Період прекваліфікації: 13.08.2021 16:59 - 23.08.2021 00:00
Аукціон: 26.08.2021 11:16 - 26.08.2021 11:37
Період кваліфікації: 26.08.2021 11:37 - 27.08.2021 11:32
Період завантаження договору: 27.08.2021 11:32 - 16.09.2021 11:32
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з капітального ремонту контейнерного перевантажувача № 2 інв.№ 38611
Код ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
Кількість 1 послуга
Період постачання до 25.09.2022
Місце постачання 87510, Україна, Донецька область, м.Маріуполь, пр.Адмірала Луніна, 99 На карті
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Приватне підприємство «УТС-АЗОВ»

Оскарження: 27.08.2021 11:32 - 07.09.2021 00:00
Початкова пропозиція 7 230 600.00 UAH без ПДВ /
6 910 000.00 UAH без ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
17.08.2021 16:29
Результати кваліфікації
Переможець
27.08.2021 11:32
Відповіді на вимоги 11
Документи 42
Скарги 0
ПРАТ "Конекрейнс Україна"
Початкова пропозиція 7 610 000.00 UAH без ПДВ /
6 950 000.00 UAH без ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
17.08.2021 16:30
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 11
Документи 24
Скарги 0

Контракти

Номер: 0b269e78f54745c8adc4a990ff978990
Ідентифікатор договору: UA-2021-07-13-009438-c-c1
Постачальник: Приватне підприємство «УТС-АЗОВ»
Номер договору: 20-17/21/372
Сума договору: 8 292 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 6 910 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 16.09.2021 00:00 - 16.09.2022 23:59
Дата підписання: 16.09.2021 00:00
Статус:
Підписаний
договір
p7s
sign.p7s