• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • КЕП

Послуги з капітального ремонту контейнерного перевантажувача № 2 інв.№ 38611

8 292 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 0b269e78f54745c8adc4a990ff978990
Ідентифікатор договору: UA-2021-07-13-009438-c-c1
Замовник: ДП "Маріупольський морський торговельний порт"
Постачальник: Приватне підприємство «УТС-АЗОВ»
Класифікатор ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАналіз за цим CPV
Номер договору: 20-17/21/372
Дата підписання: 16.09.2021 00:00
Період дії договору: 16.09.2021 00:00 - 16.09.2022 23:59
Сума договору: 8 292 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 382 000.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з капітального ремонту контейнерного перевантажувача № 2 інв.№ 38611
Код ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
Кількість 1 послуга
Період постачання до 25.09.2022
Місце постачання 87510, Україна, Донецька область, м.Маріуполь, пр.Адмірала Луніна, 99 На карті