-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Послуги з повірки вимірювальних та контрольних приладів; код 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів за ДК 021:2015
Тендер Prozorro UA-2021-07-12-009631-c
Завершена
384 713.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 5.00 UAH
мін. крок: 0% або 5.00 UAH
Номер:
eb41b4d1ea5444da94aa2707a72f7e9d
Внутрішній номер закупівлі:
10683709
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-07-12-009631-c
Замовник:
Управління освіти Херсонської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146713
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, м. Херсон, вул. Воронцовська, 15-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Бричка +380552456061 osoba_10@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
384 713.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.07.2021 17:17 - 18.07.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
12.07.2021 17:17 - 28.07.2021 17:00
Аукціон:
29.07.2021 12:17 - 29.07.2021 13:03
Період кваліфікації:
29.07.2021 13:03 - 16.08.2021 14:04
Період завантаження договору:
16.08.2021 13:24 - 05.09.2021 13:24
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴105 500.00 Лот № 1 Послуги з повірки та поточного ремонту приборів обліку тепла
- Лот №2 ₴156 100.00 Лот № 2 Послуги з повірки лічильників газу та коректорів об’єму газу
- Лот №3 ₴115 104.00 Лот № 3 Послуги з повірки засобів вимірювальної техніки
- Лот №4 ₴4 900.00 Лот № 4 Послуги з повірки електролічильника
- Лот №5 ₴2 109.00 Лот № 5 Послуги з повірки лічильників води
- Лот №6 ₴1 000.00 Лот № 6 Послуги з повірки ваг електронних