-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з повірки вимірювальних та контрольних приладів; код 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів за ДК 021:2015
Оголошено тендер
384 713.00
UAH
Номер:
caeed137dff147318b85ff39d5c2088e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-06-25-003639-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Управління освіти Херсонської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146713
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, м. Херсон, вул. Воронцовська, 15-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління освіти Херсонської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146713
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, м. Херсон, вул. Воронцовська, 15-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
384 713.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з повірки вимірювальних та контрольних приладів; код 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів за ДК 021:2015
Примітки:
на 2021 рік
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
25.06.2021 11:27
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Лот № 1 Послуги з повірки та поточного ремонту приборів обліку тепла
Кількість
18 послуга
Період постачання
(не задано)
Лот № 2 Послуги з повірки лічильників газу та коректорів об’єму газу
Кількість
21 послуга
Період постачання
(не задано)
Лот № 3 Послуги з повірки засобів вимірювальної техніки
Кількість
302 послуга
Період постачання
(не задано)
Лот № 4 Послуги з повірки електролічильника
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Лот № 5 – Послуги з повірки лічильників води;
Кількість
3 послуга
Період постачання
(не задано)
Лот № 6 Послуги з повірки ваг електронних
Кількість
3 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума384 713.00 UAH