-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Комплект сучасних меблів для початкових класів «Нової української школи»
Тендер Prozorro UA-2021-07-12-007610-c
Усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції, та підготовлені безпосередньо учасником, повинні бути складені українською мовою.
Завершена
252 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 260.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 260.00 UAH
Номер:
aaee8029152246f7960867ffd1712e09
Внутрішній номер закупівлі:
10680271
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-07-12-007610-c
Замовник:
Новодунаєвецька селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04406414
-
Адреса:
32413, Україна, Хмельницька область, селище міського типу Дунаївці, вул. Чорновола, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Залагаєв Олександр Семенович +380385871236 smtdun.rada@ukr.net https://dunaevecka-gromada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
252 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 260.00 UAH
Період уточнення:
12.07.2021 15:32 - 18.07.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
12.07.2021 15:32 - 28.07.2021 18:00
Аукціон:
29.07.2021 11:24 - 29.07.2021 11:45
Період кваліфікації:
29.07.2021 11:45 - 04.08.2021 15:13
Період завантаження договору:
04.08.2021 15:13 - 24.08.2021 15:13
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписЗамовник здійснює розрахунки в повному обсязі із Постачальником після підписання Сторонами видаткової накладної на Товар, шляхом безготівкового переказу на поточний рахунок Постачальника, протягом 10 банківських днів з моменту отримання Товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комплект сучасних меблів для початкових класів «Нової української школи»
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ПЕТЕРЧУК ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ"
Оскарження: 04.08.2021 15:10 - 15.08.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2843117915
-
Контактна особа:
Ольга Головко +380966982936 komodo.inf@gmail.com
-
Адреса:
30030, Україна, Хмельницька область, Славутський р-н, село Ганнопіль, ВУЛИЦЯ ОСТРОВСЬКОГО, будинок 80
Оскарження: 04.08.2021 15:10 - 15.08.2021 00:00
Початкова пропозиція
206 303.50 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
206 303.50 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
04.08.2021 15:10
Відповіді на вимоги
10
Документи
38
Скарги
1
ТОВ "ФАБРИКА МЕБЛІВ "ДИНАСТІЯ"
Оскарження: 04.08.2021 15:13 - 15.08.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41676695
-
Контактна особа:
Тетяна Шафар +380977426500 dinastia.in.ua@gmail.com
-
Адреса:
90500, Україна, Закарпатська область, місто Тячів, ВУЛИЦЯ ЛАЗІВСЬКА, будинок 51 А
Оскарження: 04.08.2021 15:13 - 15.08.2021 00:00
Початкова пропозиція
223 608.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
223 608.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.08.2021 15:13
Відповіді на вимоги
10
Документи
68
Скарги
0
Контракти
Номер:
f68c260c2120420c8c6edbf9aa756f57
Ідентифікатор договору:
UA-2021-07-12-007610-c-b1
Постачальник:
ТОВ "ФАБРИКА МЕБЛІВ "ДИНАСТІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41676695
-
Контактна особа:
Тетяна Шафар +380977426500 dinastia.in.ua@gmail.com
-
Адреса:
90500, Україна, Закарпатська область, місто Тячів, ВУЛИЦЯ ЛАЗІВСЬКА, будинок 51 А
Номер договору:
27-08
Сума договору:
223 608.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
186 340.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
25.08.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання:
25.08.2021 00:00
Статус:
Виконаний