-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Євроруберойд Акваізол
Тендер Prozorro UA-2021-07-12-005373-c
Завершена
198 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 990.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 990.00 UAH
Номер:
612167f2e9264f80a426c90850e42207
Внутрішній номер закупівлі:
10676350
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-07-12-005373-c
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛИСИЧАНСЬКА ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНА КОНТОРА №5"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20184663
-
Адреса:
93107, Україна, Луганська область, м. Лисичанськ, КВАРТАЛ ДРУЖБИ НАРОДІВ, буд. 39
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Мельнікова +380955659203 lgek-5@ukr.net https://lzhek-5.info-gkh.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
198 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
990.00 UAH
Період уточнення:
12.07.2021 13:47 - 18.07.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
12.07.2021 13:47 - 28.07.2021 00:00
Аукціон:
28.07.2021 14:54 - 28.07.2021 15:27
Період кваліфікації:
28.07.2021 15:27 - 29.07.2021 15:10
Період завантаження договору:
29.07.2021 15:10 - 18.08.2021 15:10
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Євроруберойд Акваізол ЕКО-СХ-4,0-ПС, 10м
Кількість
300 рулон
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
93107, Україна, Луганська область, м. Лисичанськ, кв. Дружби народів, буд.39
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "А.Б.А. ТРЕЙД"
Оскарження: 29.07.2021 15:02 - 09.08.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39147336
-
Контактна особа:
Татьяна Политова 380687878005 CCP.PRO.INFO@GMAIL.COM https://ccp-pro.dp.ua/
-
Адреса:
Україна, 49038, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, ВУЛИЦЯ НАБЕРЕЖНА ЗАВОДСЬКА, будинок 7, офіс 609
Оскарження: 29.07.2021 15:02 - 09.08.2021 00:00
Початкова пропозиція
194 288.40 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
179 999.99 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
29.07.2021 15:02
Відповіді на вимоги
10
Документи
44
Скарги
0
ФОП КОВАЛЬОВА МАРИНА ВІКТОРІВНА
Оскарження: 29.07.2021 15:10 - 09.08.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2853611301
-
Контактна особа:
ковальова Марина Вікторівна +380502818613 rb.varto@gmail.com
-
Адреса:
93416, Україна, Луганська область, 93416, Луганська обл., місто Сєвєродонецьк, ВУЛИЦЯ КУРЧАТОВА, будинок 23, корпус Б, квартира 28
Оскарження: 29.07.2021 15:10 - 09.08.2021 00:00
Початкова пропозиція
197 700.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
180 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
29.07.2021 15:10
Відповіді на вимоги
10
Документи
36
Скарги
0
ФОП "ДМИТРЕНКО КОСТЯНТИН ЛЕОНІДОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2763904779
-
Контактна особа:
Костянтин Дмитренко +380506227966 hr@stroitel.org.ua
-
Адреса:
93000, Україна, Луганська область, місто Рубіжне, ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОЖЦІВ, будинок 30 А, квартира 4
Початкова пропозиція
195 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
194 010.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
33
Скарги
0
ФОП "МІХАЙЛІШІНА ЯНА ПЕТРІВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3227620607
-
Контактна особа:
Яна Міхайлішіна +380990225138 yana9414@ukr.net
-
Адреса:
93118, Україна, Луганська область, місто Лисичанськ, КВАРТАЛ СХІДНИЙ, будинок 20, квартира 9
Початкова пропозиція
197 001.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
197 001.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
25
Скарги
0
Контракти
Номер:
6c0176185c46469188025117b6a6eea3
Ідентифікатор договору:
UA-2021-07-12-005373-c-b1
Постачальник:
ФОП КОВАЛЬОВА МАРИНА ВІКТОРІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2853611301
-
Контактна особа:
ковальова Марина Вікторівна +380502818613 rb.varto@gmail.com
-
Адреса:
93416, Україна, Луганська область, 93416, Луганська обл., місто Сєвєродонецьк, ВУЛИЦЯ КУРЧАТОВА, будинок 23, корпус Б, квартира 28
Номер договору:
101
Сума договору:
180 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
12.08.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
12.08.2021 08:00
Статус:
Виконаний