-
Відкриті торги
-
КЕП
Євроруберойд Акваізол
Оголошено тендер
198 000.00
UAH
Номер:
9fc1eb3b8d32474faa1138f54a6bef97
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-07-12-006693-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛИСИЧАНСЬКА ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНА КОНТОРА №5"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20184663
-
Адреса:
93107, Україна, Луганська область, м. Лисичанськ, КВАРТАЛ ДРУЖБИ НАРОДІВ, буд. 39
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛИСИЧАНСЬКА ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНА КОНТОРА №5"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20184663
-
Адреса:
93107, Україна, Луганська область, м. Лисичанськ, КВАРТАЛ ДРУЖБИ НАРОДІВ, буд. 39
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
198 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Євроруберойд Акваізол
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріали
Дата опублікування:
12.07.2021 13:34
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума198 000.00 UAH