-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Пакети для сміття
Тендер Prozorro UA-2021-07-09-004572-a
Категорія Замовника - органи державної влади та органи місцевого самоврядування зазначені у п.1 ч.1 ст.2 ЗУ "Про публічні закупівлі". Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції: українська. Надання забезпечення тендерної пропозиції не вимагається. Критерієм оцінки є ціна.
Торги відмінено
266 385.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 331.93 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 331.93 UAH
Номер:
61507be0324e4a0d9383e8b941136ca5
Внутрішній номер закупівлі:
10662416
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-07-09-004572-a
Замовник:
Відділ освіти виконкому Металургійної районної у місті ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142313
-
Адреса:
50006, Україна, Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг, вулиця Соборності, 20
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Дирда Тетяна Олегівна +380973680431 dzervo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміттяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
266 385.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 331.93 UAH
Період уточнення:
09.07.2021 15:22 - 15.07.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
09.07.2021 15:22 - 25.07.2021 15:27
Аукціон:
з 26.07.2021 11:33
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Пакети для сміття
Кількість
8879 рулон
Період постачання
до 31.08.2021
Місце постачання
50006, Україна, Дніпропетровська область, м.Кривий Ріг, вул. Соборності, 20
На карті
Інформація про скасування
Номер:
ab935de2863044cf8f66423e040218fe
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Період оскарження:
13.07.2021 16:08 - 24.07.2021 00:00
Дата опублікування:
13.07.2021 16:08
Дата виконання:
24.07.2021 00:03
Статус:
Виконано
Номер:
de0b0390580c4d8090aeae95eb8a2f72
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Дата опублікування:
12.07.2021 16:16
Дата виконання:
13.07.2021 10:08
Статус:
Скасовано