-
Відкриті торги
-
КЕП
Пакети для сміття
Оголошено тендер
266 385.00
UAH
Номер:
e9aacdd12fc8475693f0029beb3408fc
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-07-09-001696-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Відділ освіти виконкому Металургійної районної у місті ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142313
-
Адреса:
50006, Україна, Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг, вулиця Соборності, 20
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Відділ освіти виконкому Металургійної районної у місті ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142313
-
Адреса:
50006, Україна, Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг, вулиця Соборності, 20
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
266 385.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Пакети для сміття
Примітки:
Місцезнаходження Замовника: 50006 м.Кривий Ріг, вул.Соборності,20. Категорія Замовника - органи державної влади та органи місцевого самоврядування зазначені у п.1 ч.1 ст.2 ЗУ "Про публічні закупівлі". Вид закупівлі - процедура закупівлі відкриті торги.
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміття
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
09.07.2021 14:56
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Пакети для сміття
Кількість
8879 рулон
Період постачання
до 31.08.2021
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума266 385.00 UAH