-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Поточний ремонт евакуаційних виходів з глядацького залу та входу в підвальне приміщення Знам'янського міського Палацу культури, м. Знам'янка, вул М. Грушевського, 30
Тендер Prozorro UA-2021-07-06-006674-c
Поточний ремонт евакуаційних виходів з глядацького залу та входу в підвальне приміщення Знам'янського міського Палацу культури, м. Знам'янка, вул М. Грушевського, 30
Завершена
225 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 250.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 250.00 UAH
Номер:
28c3cd5f2c3a4d92914e47e312b2151a
Внутрішній номер закупівлі:
10601796
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-07-06-006674-c
Замовник:
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ЗНАМ'ЯНСЬКОГО МІСЬКВИКОНКОМУ
×
-
Код ЄДРПОУ:
13762059
-
Адреса:
27400, Україна, Кіровоградська область, м. Знам'янка, вул. Михайла Грушевського, буд. 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марина Гладка +380665804377 kultura_cbux.zn@ukr.net https://znam.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
225 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 250.00 UAH
Період уточнення:
06.07.2021 14:27 - 12.07.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
06.07.2021 14:27 - 22.07.2021 00:00
Аукціон:
22.07.2021 15:00 - 22.07.2021 15:27
Період кваліфікації:
22.07.2021 15:27 - 29.07.2021 13:30
Період завантаження договору:
29.07.2021 13:30 - 18.08.2021 13:30
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписРозрахунок за виконані роботи, здійснюється протягом 20 (двадцяти) банківських днів з моменту і на підставі підписаних Замовником і Підрядником актів виконаних робіт за формами № КБ-2в, №КБ-3
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт евакуаційних виходів з глядацького залу та входу в підвальне приміщення Знам'янського міського Палацу культури, м. Знам'янка, вул М. Грушевського, 30
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 30.09.2021
Місце постачання
27400, Україна, Кіровоградська область, м. Знам'янка, вул. Михайла Грушевського,30
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "СЕРВІС-ЦЕНТР-ПЛЮС"
Оскарження: 27.07.2021 14:13 - 07.08.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
24148960
-
Контактна особа:
олександр шестаков +380954155800 billding@ukr.net
-
Адреса:
27406, Україна, Кіровоградська область, місто Знам'янка, ВУЛИЦЯ ВІКТОРА ГОЛОГО, будинок 99, квартира 7
Оскарження: 27.07.2021 14:13 - 07.08.2021 00:00
Початкова пропозиція
224 843.71 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
185 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
27.07.2021 14:13
Відповіді на вимоги
11
Документи
20
Скарги
0
ФОП "ТКАЧЕНКО ІЛЛЯ ДМИТРОВИЧ"
Оскарження: 28.07.2021 10:23 - 08.08.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3400115134
-
Контактна особа:
Ілля Ткаченко +380638614832 0638614832@ukr.net
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ОСТАПА ВИШНІ, будинок 54
Оскарження: 28.07.2021 10:23 - 08.08.2021 00:00
Початкова пропозиція
208 272.85 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
204 999.99 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
28.07.2021 10:23
Відповіді на вимоги
11
Документи
52
Скарги
0
ТОВ "БК ЛЕВІТАН"
Оскарження: 29.07.2021 13:30 - 09.08.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42572464
-
Контактна особа:
Віктор Корж +380957646110 bk-levitan@ukr.net
-
Адреса:
27400, Україна, Кіровоградська область, місто Знам'янка, ВУЛИЦЯ ОЛЕГА МАЛИЦЬКОГО, будинок 42
Оскарження: 29.07.2021 13:30 - 09.08.2021 00:00
Початкова пропозиція
220 751.53 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
220 751.53 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
29.07.2021 13:30
Відповіді на вимоги
11
Документи
20
Скарги
0
Контракти
Номер:
f7a4205007ea43508c21d8c270cbb72f
Ідентифікатор договору:
UA-2021-07-06-006674-c-b1
Постачальник:
ТОВ "БК ЛЕВІТАН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42572464
-
Контактна особа:
Віктор Корж +380957646110 bk-levitan@ukr.net
-
Адреса:
27400, Україна, Кіровоградська область, місто Знам'янка, ВУЛИЦЯ ОЛЕГА МАЛИЦЬКОГО, будинок 42
Номер договору:
146
Сума договору:
220 751.53 UAH без ПДВ
Період дії договору:
12.08.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
12.08.2021 08:00
Статус:
Виконаний