-
Відкриті торги
-
КЕП
Поточний ремонт евакуаційних виходів з глядацького залу та входу в підвальне приміщення Знам'янського міського Палацу культури, м. Знам'янка, вул М. Грушевського, 30
Оголошено тендер
225 000.00
UAH
Номер:
ae9e7de0964c45a78af1d07bcc9a6110
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-07-06-006446-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ЗНАМ'ЯНСЬКОГО МІСЬКВИКОНКОМУ
×
-
Код ЄДРПОУ:
13762059
-
Адреса:
27400, Україна, Кіровоградська область, м. Знам'янка, вул. Михайла Грушевського, буд. 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ЗНАМ'ЯНСЬКОГО МІСЬКВИКОНКОМУ
×
-
Код ЄДРПОУ:
13762059
-
Адреса:
27400, Україна, Кіровоградська область, м. Знам'янка, вул. Михайла Грушевського, буд. 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
225 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт евакуаційних виходів з глядацького залу та входу в підвальне приміщення Знам'янського міського Палацу культури, м. Знам'янка, вул М. Грушевського, 30
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
06.07.2021 14:02
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума225 000.00 UAH