-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Будівельні роботи та поточний ремонт коридору. ДК 021-2015:45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи
Тендер Prozorro UA-2021-07-06-001150-a
Завершена
355 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 775.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 775.00 UAH
Номер:
e249f03c1e3c4d4093b00b1584f27ba8
Внутрішній номер закупівлі:
10596717
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-07-06-001150-a
Замовник:
Комунальний заклад "Матвіївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" Запорізької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
20520196
-
Адреса:
70035, Україна, Запорізька область, Вільнянський район, село Матвіївка, вулиця Леніна 71/А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Паюніна Анастасія Віталіївна +380614394110 pauinina.nastyu77@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
355 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 775.00 UAH
Період уточнення:
06.07.2021 11:40 - 12.07.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
06.07.2021 11:40 - 22.07.2021 00:00
Аукціон:
22.07.2021 12:56 - 22.07.2021 13:23
Період кваліфікації:
22.07.2021 13:23 - 28.07.2021 20:33
Період завантаження договору:
28.07.2021 20:33 - 17.08.2021 20:33
Умови оплати:
виконання робіт - 100%
- Подіявиконання робіт
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Будівельні роботи та поточний ремонт коридору. ДК 021-2015:45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 30.08.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Початкова пропозиція
336 086.83 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
336 086.83 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.07.2021 20:33
Відповіді на вимоги
10
Документи
106
Скарги
0
ТОВ РОНД
×
-
Код ЄДРПОУ:
24514146
-
Контактна особа:
Рощин Дмитро Миколайович +380612209285 rroonndd@ukr.net
-
Адреса:
69037, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Незалежної України, 45-Б
Початкова пропозиція
353 467.75 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
353 467.75 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
5
Скарги
0
ПП ШТОРМ
×
-
Код ЄДРПОУ:
30837207
-
Контактна особа:
Василенко Іван Іванович +380612896392 storm.zp2000@ukr.net
-
Адреса:
69123, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вул. Сапожникова, 10
Початкова пропозиція
354 344.38 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
354 344.38 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
5
Скарги
0
Контракти
Номер:
aca069c1488f4c8da0bdb0a0cdafe1c9
Ідентифікатор договору:
UA-2021-07-06-001150-a-b1
Постачальник:
ТОВ "ВЕКТОР БУД-ТОРГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41610262
-
Контактна особа:
СТЕФАНИК СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ vos100k@yahoo.com
-
Адреса:
70002, Україна, Запорізька область, ВІЛЬНЯНСЬК, КОЗАЦЬКА, 2
Номер договору:
16/08
Сума договору:
330 338.86 UAH з ПДВ
Сума договору:
275 282.38 UAH без ПДВ
Період дії договору:
16.08.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання:
16.08.2021 00:00
Статус:
Виконаний