-
Відкриті торги
-
КЕП
Будівельні роботи та поточний ремонт коридору. ДК 021-2015:45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи
Оголошено тендер
355 000.00
UAH
Номер:
d8124538e88546dfbc43fe0754c38775
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-07-06-000746-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальний заклад "Матвіївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" Запорізької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
20520196
-
Адреса:
70035, Україна, Запорізька область, Вільнянський район, село Матвіївка, вулиця Леніна 71/А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальний заклад "Матвіївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" Запорізької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
20520196
-
Адреса:
70035, Україна, Запорізька область, Вільнянський район, село Матвіївка, вулиця Леніна 71/А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
355 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Будівельні роботи та поточний ремонт коридору. ДК 021-2015:45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи
Примітки:
Найменування замовника: Комунальний заклад "Матвіївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" Запорізької обласної ради код ЄДРПОУ 20520196 Категорія: відповідно до п.3ч.1 ст.2 Закону України "Про публічні закупівлі" в новій редакції від 19.04.2020 року -юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади - юридична особа є розпорядником, одержувачем бюджетних коштів.Надані послуги з поточного ремонту повинні відповідати ДБН А.2.2-3-2014 «Склад та зміст проектної документації на будівництво», затверджених наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 04.06.2014 №163, та умовам чинного законодавства, нормативно-технічним актам з дотриманням вимог санітарних норм та охорони навколишнього середовища. На підтвердження згоди з умовами цього абзацу, учасник у складі своєї тендерної пропозиції повинен надати гарантійний лист.
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
06.07.2021 11:30
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума355 000.00 UAH