-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Дизельне паливо та Бензин А-92
Тендер Prozorro UA-2021-07-05-010489-c
Торги не відбулися
145 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 725.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 725.00 UAH
Номер:
eedca421ef2b4bd5a2937c74d685de4e
Внутрішній номер закупівлі:
10589591
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-07-05-010489-c
Замовник:
8 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Київській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38304447
-
Адреса:
07801, Україна, Київська область, смт Бородянка, вул. Поштова, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Іван Карплюк +380680295335 ivankarpliuk1995@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
145 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
725.00 UAH
Період уточнення:
05.07.2021 20:47 - 11.07.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
05.07.2021 20:47 - 21.07.2021 09:00
Аукціон:
з 22.07.2021 12:31
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписВідповідно до вимог тендерної документації
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дизельне паливо - 3040 л.;Бензин А-92 - 2050 л.
Кількість
5090 літр
Період постачання
22.07.2021 - 31.08.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ГЛОБАЛ СЕЙЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41915030
-
Контактна особа:
АУРЕЛІЯ МАЛІКОВА +380444943111 global.sale.global@gmail.com
-
Адреса:
08132, Україна, Київська область, Києво-Святошинський район, м. Вишневе, ВУЛИЦЯ ЧОРНОВОЛА, будинок 54, офіс 3
Початкова пропозиція
144 903.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
144 903.60 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
41
Скарги
0