• Відкриті торги
  • КЕП

Дизельне паливо та Бензин А-92

Оголошено тендер

145 000.00 UAH
Номер: b45f22044e8c467d920671c355c2aae4
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-07-05-013230-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: 8 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Київській області
Замовник: 8 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Київській області
Очікувана вартість: 145 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Дизельне паливо та Бензин А-92
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 05.07.2021 20:12

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписСпеціальний фонд
Сума28 000.00 UAH
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписРезервний фонд
Сума117 000.00 UAH