-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з розширення інфраструктури постачання кисню медичного до відділень лікарні
Тендер Prozorro UA-2021-07-05-003612-b
Завершена
138 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 690.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 690.00 UAH
Номер:
68cabce5d60c43a3b948ed63fa8640ab
Внутрішній номер закупівлі:
10584707
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-07-05-003612-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ М.ЛЬВОВА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22331468
-
Адреса:
79059, Україна, Львівська область, Львів, П.ОРЛИКА, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гонтарева Дарія Мирославівна buhg_mdkl@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
138 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
690.00 UAH
Період уточнення:
05.07.2021 15:29 - 11.07.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
05.07.2021 15:29 - 21.07.2021 00:00
Аукціон:
21.07.2021 14:29 - 21.07.2021 14:50
Період кваліфікації:
21.07.2021 14:50 - 27.07.2021 15:23
Період завантаження договору:
27.07.2021 15:23 - 16.08.2021 15:23
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з розширення інфраструктури постачання кисню медичного до відділень лікарні
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Західно-Український центр "Медсервіс"
Оскарження: 27.07.2021 15:23 - 07.08.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
22334457
-
Контактна особа:
Лайтер Андрій Богданович +380322955320 medservmarket@gmail.com http://medservis.com.ua
-
Адреса:
79057, Україна, Львівська область, Львів, вул.Антоновича, 128
Оскарження: 27.07.2021 15:23 - 07.08.2021 00:00
Початкова пропозиція
134 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
134 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.07.2021 15:23
Відповіді на вимоги
10
Документи
46
Скарги
0
ТОВ Радар-03
×
-
Код ЄДРПОУ:
20832234
-
Контактна особа:
Ткач Марія Євстахівна +380322393135 tkachmariya@gmail.com
-
Адреса:
79041, Україна, Львівська область, Львів, вул.Зв'язкова,11А/3
Початкова пропозиція
137 520.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
137 520.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
44
Скарги
0
Контракти
Номер:
315b2a569163460fb369efa953c26b85
Ідентифікатор договору:
UA-2021-07-05-003612-b-a1
Постачальник:
ТОВ "Західно-Український центр "Медсервіс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22334457
-
Контактна особа:
Лайтер Андрій Богданович +380322955320 medservmarket@gmail.com http://medservis.com.ua
-
Адреса:
79057, Україна, Львівська область, Львів, вул.Антоновича, 128
Номер договору:
32-П
Сума договору:
134 600.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
09.08.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
09.08.2021 11:00
Статус:
Виконаний