-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з розширення інфраструктури постачання кисню медичного до відділень лікарні
Оголошено тендер
138 000.00
UAH
Номер:
3ef638b4c5144b458e2bf72c898d27f1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-07-05-008537-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ М.ЛЬВОВА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22331468
-
Адреса:
79059, Україна, Львівська область, Львів, П.ОРЛИКА, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ М.ЛЬВОВА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22331468
-
Адреса:
79059, Україна, Львівська область, Львів, П.ОРЛИКА, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
138 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з розширення інфраструктури постачання кисню медичного до відділень лікарні
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
05.07.2021 14:45
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти НСЗУ
Сума138 000.00 UAH