-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Дрова паливні твердих, середніх порід та дрова-обрізки
Тендер Prozorro UA-2021-07-02-002193-a
Торги не відбулися
339 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 395.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 395.00 UAH
Номер:
e417b564cb7f46afb0e031f226ae3757
Внутрішній номер закупівлі:
10565762
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-07-02-002193-a
Замовник:
Батуринська міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04412354
-
Адреса:
16512, Україна, Чернігівська область, Батурин, вул. В.Ющенка, 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Козловський Олександр Вікторович +380463548561 baturin-mrada@ukr.net https://baturyn-rada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
339 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 395.00 UAH
Період уточнення:
02.07.2021 15:05 - 08.07.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
02.07.2021 15:05 - 18.07.2021 15:00
Аукціон:
з 19.07.2021 14:53
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дрова твердої породи
Кількість
100 метри кубічні
Період постачання
до 31.08.2021
Дрова середньої породи
Кількість
250 метри кубічні
Період постачання
до 31.08.2021
Дрова-обрізки
Кількість
90 метри кубічні
Період постачання
до 31.08.2021