• Відкриті торги
  • КЕП

Дрова паливні твердих, середніх порід та дрова-обрізки

Оголошено тендер

339 500.00 UAH
Номер: 57e2af888a7e451b9922460639955a90
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-07-02-003604-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Батуринська міська рада
Замовник: Батуринська міська рада
Очікувана вартість: 339 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Дрова паливні твердих, середніх порід та дрова-обрізки
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина
КЕКВ: 2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування: 02.07.2021 14:54

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума339 500.00 UAH