• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • Безлотова
  • КЕП

Електроди (Код ДК 021:2015 - 44310000-6 Вироби з дроту)

Дата та час розкриття тендерних пропозицій, якщо оголошення про проведення відкритих торгів оприлюднюється відповідно до частини третьої статті 10 цього Закону: 02.08.2021 ;10-00

Завершена

957 810.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 789.05 UAH
Номер: 721bffeee97241e381f6b00d55ef5e20
Внутрішній номер закупівлі: 10550343
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-07-01-009342-c   
Замовник: Філія "Центр з будівництва та ремонту колії" АТ "Укрзалізниця"
Контактна особа: Христофоров Михайло Дмитрович 380634628955 Khrystoforov.m.d@uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 957 810.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 4 789.05 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 28 734.00 UAH
Період уточнення: 01.07.2021 17:07 - 23.07.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 01.07.2021 17:07 - 02.08.2021 10:00
Період прекваліфікації: 02.08.2021 10:01 - 26.08.2021 00:00
Аукціон: 26.08.2021 12:26 - 26.08.2021 12:47
Період кваліфікації: 26.08.2021 12:47 - 27.08.2021 19:42
Період завантаження договору: 27.08.2021 19:42 - 16.09.2021 19:42
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрод АНО-21 3мм
Код ДК 021:2015: 44315200-3 Зварювальні матеріали
Кількість 3230 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації
Електрод ЦНІІН-4 4мм
Код ДК 021:2015: 44315200-3 Зварювальні матеріали
Кількість 2350 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації
Електрод НР-70 4мм
Код ДК 021:2015: 44315200-3 Зварювальні матеріали
Кількість 2350 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації
Електрод АНО-21 4мм
Код ДК 021:2015: 44315200-3 Зварювальні матеріали
Кількість 3230 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Галелектросервіс
Початкова пропозиція --- /
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
20.08.2021 17:31
Результати кваліфікації
Недопущений на етапі прекваліфікації
Відповіді на вимоги 12
Документи 30
Скарги 0
ФОП Корнєєва Любов Сергіївна
Початкова пропозиція --- /
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
20.08.2021 17:38
Результати кваліфікації
Недопущений на етапі прекваліфікації
Відповіді на вимоги 12
Документи 41
Скарги 0
ТОВ "НВФ ГАНЗА"

Оскарження: 27.08.2021 19:42 - 07.09.2021 00:00
Початкова пропозиція 715 325.00 UAH з ПДВ /
715 325.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
20.08.2021 17:38
Результати кваліфікації
Переможець
27.08.2021 19:42
Відповіді на вимоги 12
Документи 56
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА "УКРНІХРОМ"
Початкова пропозиція 957 056.40 UAH з ПДВ /
957 056.40 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
20.08.2021 17:38
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 12
Документи 39
Скарги 0

Контракти

Номер: 3280937d6a52453196e9a2cd13eebeb6
Ідентифікатор договору: UA-2021-07-01-009342-c-c1
Постачальник: ТОВ "НВФ ГАНЗА"
Номер договору: ЦБРК-21-147
Сума договору: 857 779.38 UAH з ПДВ
Сума договору: 714 816.15 UAH без ПДВ
Період дії договору: 13.09.2021 00:00 - 31.03.2022 00:00
Дата підписання: 13.09.2021 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Дог. ЦБРК-21-147(Електроди).pdf
p7s
sign.p7s
docx
Повідомлення про внесення змін(електроди)1.docx
pdf
ДУ №1 до №ЦБРК-21-147.pdf
p7s
sign.p7s