-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Електроди (Код ДК 021:2015 - 44310000-6 Вироби з дроту)
857 779.38
UAH з ПДВ
Номер:
3280937d6a52453196e9a2cd13eebeb6
Ідентифікатор договору:
UA-2021-07-01-009342-c-c1
Замовник:
Філія "Центр з будівництва та ремонту колії" АТ "Укрзалізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43112236
-
Контактна особа:
Христофоров Михайло Дмитрович 380634628955 Khrystoforov.m.d@uz.gov.ua
-
Адреса:
01103, Україна, Київська область, Київ, вул. Залізничне шосе,5-б
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
ТОВ "НВФ ГАНЗА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38255479
-
Контактна особа:
Клєвакін Григорій +380676310297 ganza.npf@gmail.com
-
Адреса:
50085, Україна, Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг, ВУЛИЦЯ 50-РІЧЧЯ ПЕРЕМОГИ , будинок 27
Класифікатор ДК 021:2015:
44310000-6 Вироби з дротуАналіз за цим CPV
Номер договору:
ЦБРК-21-147
Дата підписання:
13.09.2021 00:00
Період дії договору:
13.09.2021 00:00 - 31.03.2022 00:00
Сума договору:
857 779.38 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 142 963.23 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрод АНО-21 3мм
Кількість
3230 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Електрод ЦНІІН-4 4мм
Кількість
2350 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Електрод НР-70 4мм
Кількість
2350 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Електрод АНО-21 4мм
Кількість
3230 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Внесені зміни
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
37c0101902c44da89332d99dd1eeb2b1
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Частина 6 статті 41 Закону України «Про публічні закупівлі» дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку.
2. Внесення змін до пунктів та доповнити пункти 1.1, 1.4, 1.5, 2.1, 3.1, 3.2, 3.3.2, 3.3.3, 5.1, 13.1, 14.1, 16.2. Додаткова угода №1. Договір пролонговано до 31.03.2022.
3. Кількість товарів - 13 635 кг.
4. Строк поставки товарів (надання, послуг, виконання робіт) до 31.03.2022.
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
30.12.2021 00:00
Статус:
Опубліковано