• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Торфобрикет (брикети торфові, напівбрикети торф'яні)

Усі документи, що мають відношення до пропозиції, повинні бути складені українською мовою

Завершена

570 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 700.00 UAH
Номер: 45e5e4fa6c584f2dbbf98dc0353d539e
Внутрішній номер закупівлі: 10535862
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-07-01-001042-c   
Замовник: КЛЕСІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Андрій Ведров +380509781980 klesivska.gromada@gmail.com http://klesivska.gromada.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 570 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 5 700.00 UAH
Період уточнення: 01.07.2021 09:44 - 07.07.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 01.07.2021 09:44 - 17.07.2021 00:00
Аукціон: 19.07.2021 15:13 - 19.07.2021 15:34
Період кваліфікації: 19.07.2021 15:34 - 26.07.2021 14:55
Період завантаження договору: 26.07.2021 14:55 - 15.08.2021 14:55
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Торфобрикет (брикети торфові, напівбрикети торф’яні), відповідний код 09112200-9 - торф
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 380 тонни
Період постачання до 17.12.2021
Місце постачання 34550, Україна, Рівненська область, населенні пункти Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області, комунальні установи,організації,заклади Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВІНТРЕЙД-Д»

Оскарження: 26.07.2021 14:55 - 06.08.2021 00:00
Початкова пропозиція 562 704.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
555 940.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.07.2021 14:55
Відповіді на вимоги 10
Документи 35
Скарги 0
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "РІВНЕЕНЕРГОПОТЕНЦІАЛ"
Початкова пропозиція 556 320.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
556 320.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 38
Скарги 0

Контракти

Номер: 137bc461e4bd42e0b92bf6d289d733a6
Ідентифікатор договору: UA-2021-07-01-001042-c-b1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВІНТРЕЙД-Д»
Номер договору: 256
Сума договору: 555 940.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 463 283.34 UAH без ПДВ
Період дії договору: 13.08.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 13.08.2021 09:00
Статус:
Виконаний
PDF
договір 256.PDF
PDF
додаткова угода.PDF
p7s
sign.p7s
PDF
Додаткова угода.PDF
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s