-
Відкриті торги
-
КЕП
Торфобрикет (брикети торфові, напівбрикети торф'яні)
Оголошено тендер
570 000.00
UAH
Номер:
06dae8406ab640c9a5b4af64368c1b58
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-06-30-006426-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КЛЕСІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40132726
-
Адреса:
34550, Україна, Рівненська область, смт Клесів, вулиця Свободи, будинок 10
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
КЛЕСІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40132726
-
Адреса:
34550, Україна, Рівненська область, смт Клесів, вулиця Свободи, будинок 10
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
570 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Торфобрикет (брикети торфові, напівбрикети торф'яні)
Примітки:
річний план закупівель на 2021 рік
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
30.06.2021 15:47
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума570 000.00 UAH