-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
79320000-3 - Послуги з опитування громадської думки (послуги зі здійснення соціологічного дослідження щодо участі громадян у формуванні та реалізації державної політики «Пульс столиці»)
Тендер Prozorro UA-2021-06-29-003245-b
Завершена
525 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 250.00 UAH
мін. крок: 1% або 5 250.00 UAH
Номер:
33b5756c7dc1498985bf6e3beb8e5135
Внутрішній номер закупівлі:
10514780
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-06-29-003245-b
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ СУСПІЛЬНИХ КОМУНІКАЦІЙ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
25695762
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, Хрещатик, 50-Б
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Лисовець Роман Євгенійович 380442350787 lysovets@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
79320000-3 Послуги з опитування громадської думкиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
525 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 250.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
15 750.00 UAH
Період уточнення:
29.06.2021 15:38 - 06.07.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
29.06.2021 15:38 - 16.07.2021 17:00
Аукціон:
19.07.2021 15:47 - 19.07.2021 16:08
Період кваліфікації:
19.07.2021 16:08 - 23.07.2021 09:06
Період завантаження договору:
23.07.2021 09:06 - 12.08.2021 09:06
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
79320000-3 - Послуги з опитування громадської думки (послуги зі здійснення соціологічного дослідження щодо участі громадян у формуванні та реалізації державної політики «Пульс столиці»)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "АДЕЛІНА АУТСОРСИНГ"
Оскарження: 23.07.2021 09:06 - 03.08.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40186059
-
Контактна особа:
Анна Марченко +380992969759 sales@adelina.com.ua
-
Адреса:
03124, Україна, м. Київ, м.Київ, БУЛЬВАР ВАЦЛАВА ГАВЕЛА, будинок 4
Оскарження: 23.07.2021 09:06 - 03.08.2021 00:00
Початкова пропозиція
524 700.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
524 700.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.07.2021 09:06
Відповіді на вимоги
11
Документи
12
Скарги
0
ТОВ "ЕКОЛЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33941553
-
Контактна особа:
Олена Анікіна +380963980644 eanikina@ecall.ua
-
Адреса:
04073, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ СКЛЯРЕНКА, будинок 5, офіс 210
Початкова пропозиція
525 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
525 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
53
Скарги
0
Контракти
Номер:
41cc9df9d2d24bbea1f9551c0b7054fb
Ідентифікатор договору:
UA-2021-06-29-003245-b-b1
Постачальник:
ТОВ "АДЕЛІНА АУТСОРСИНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40186059
-
Контактна особа:
Анна Марченко +380992969759 sales@adelina.com.ua
-
Адреса:
03124, Україна, м. Київ, м.Київ, БУЛЬВАР ВАЦЛАВА ГАВЕЛА, будинок 4
Номер договору:
11/08/21
Сума договору:
524 700.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
437 250.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
11.08.2021 09:00
Статус:
Виконаний