• Відкриті торги
  • КЕП

Послуги з опитування громадської думки (послуги із здійснення заходів щодо здійснення соціологічного дослідження щодо участі громадян у формуванні та реалізації державної політики «Пульс столиці»).

Оголошено тендер

525 000.00 UAH
Номер: f701bfc4b5034728bd6cd86a7060309f
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-06-29-000552-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: ДЕПАРТАМЕНТ СУСПІЛЬНИХ КОМУНІКАЦІЙ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ СУСПІЛЬНИХ КОМУНІКАЦІЙ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
Очікувана вартість: 525 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з опитування громадської думки (послуги із здійснення заходів щодо здійснення соціологічного дослідження щодо участі громадян у формуванні та реалізації державної політики «Пульс столиці»).
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 79320000-3 Послуги з опитування громадської думки
КЕКВ: 2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування: 29.06.2021 09:48

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума525 000.00 UAH