• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Послуги з виміру опору ізоляції

Завершена

58 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 290.00 UAH
Номер: 9cab452148c84cd597ef095e5418e938
Внутрішній номер закупівлі: 10477156
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-06-24-002506-a   
Замовник: Управління освіти виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради
Контактна особа: Кобзєва Наталія Іванівна +380385445675 sk-osvita@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 58 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 290.00 UAH
Період уточнення: 24.06.2021 15:29 - 30.06.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 24.06.2021 15:29 - 10.07.2021 17:00
Аукціон: 12.07.2021 15:32 - 12.07.2021 16:00
Період кваліфікації: 12.07.2021 16:00 - 15.07.2021 10:22
Період завантаження договору: 15.07.2021 10:22 - 04.08.2021 10:22
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з виміру опору ізоляції
Код ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
Кількість 1 послуга
Період постачання до 30.09.2021
Місце постачання 31100, Україна, Хмельницька область, Старокостянтинів, відповідно до тендерної документації На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЕНЕРГОІННОВАЦІЙНА КОМПАНІЯ"

Оскарження: 15.07.2021 09:50 - 26.07.2021 00:00
Виявлена аномально низька ціна пропозиції
Початкова пропозиція 23 820.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
23 820.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
15.07.2021 09:50
Відповіді на вимоги 11
Документи 34
Скарги 0
ТОВ КОМПАНІЯ ЕЛЕКТРОГРАД

Оскарження: 15.07.2021 10:22 - 26.07.2021 00:00
Початкова пропозиція 48 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
48 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.07.2021 10:22
Відповіді на вимоги 11
Документи 8
Скарги 0
ТОВ "ЕНЕРГОЕКСПЛУАТАЦІЯ"
Початкова пропозиція 57 792.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
57 502.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 11
Документи 44
Скарги 0

Контракти

Номер: 6d63838f544f4771be90fd6dc1069ecd
Ідентифікатор договору: UA-2021-06-24-002506-a-a1
Постачальник: ТОВ КОМПАНІЯ ЕЛЕКТРОГРАД
Номер договору: 1181-EP
Сума договору: 48 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 40 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 29.07.2021 00:00 - 31.12.2022 23:59
Дата підписання: 29.07.2021 00:00
Статус:
Виконаний
rar
договір.rar
pdf
ДУ (О).pdf
p7s
sign.p7s