-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з виміру опору ізоляції
48 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
6d63838f544f4771be90fd6dc1069ecd
Ідентифікатор договору:
UA-2021-06-24-002506-a-a1
Замовник:
Управління освіти виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25889776
-
Контактна особа:
Кобзєва Наталія Іванівна +380385445675 sk-osvita@i.ua
-
Адреса:
31100, Україна, Хмельницька область, місто Старокостянтинів, вулиця Ессенська 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
ТОВ КОМПАНІЯ ЕЛЕКТРОГРАД
×
-
Код ЄДРПОУ:
35742843
-
Контактна особа:
Бережний Сергій Володимирович +380443841468 profelectric@ukr.net http://elektrolab.kiev.ua
-
Адреса:
04210, Україна, Київська область, Київ, вул. Олександра Архипенка, 1/12, кв.117
Класифікатор ДК 021:2015:
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАналіз за цим CPV
Номер договору:
1181-EP
Дата підписання:
29.07.2021 00:00
Період дії договору:
29.07.2021 00:00 - 31.12.2022 23:59
Сума договору:
48 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 8 000.00 UAH)
Оплачено:
47 400.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 7 900.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з виміру опору ізоляції
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 30.09.2021
Місце постачання
31100, Україна, Хмельницька область, Старокостянтинів, відповідно до тендерної документації
На карті
Внесені зміни
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
94e38821e16645b8ba2a60716db5da4e
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
п. 4 ч.5 ст 41 Закону України "Про публічні закупівлі"
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
31.12.2021 00:00
Статус:
Опубліковано