-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 71240000-2 — Архітектурні, інженерні та планувальні послуги (Виготовлення проектно-кошторисної документації в частині дотримання вимог пожежної безпеки (системи автоматичної пожежної сигналізації, системи оповіщення та евакуації людей при пожежі на об’єктах КНП «Міська дитяча лікарня № 5» ЗМР) Лот № 1 - виготовлення проектно-кошторисної документації у частині дотримання вимог пожежної безпеки (системи автоматичної пожежної сигналізації, системи оповіщення та евакуації людей при пожежі) у КНП «Міська дитяча лікарня № 5» ЗМР за адресою: вул. Новгородська,28 А., м. Запоріжжя»; (ДК 021:2015 код 71242000-6 Підготовка проектів та ескізів, оцінювання витрат) Лот № 2 - виготовлення проектно-кошторисної документації у частині дотримання вимог пожежної безпеки (системи автоматичної пожежної сигналізації, системи оповіщення та евакуації людей при пожежі) у поліклінічному відділенні № 2 КНП «Міська дитяча лікарня № 5» ЗМР за адресою: вул. Л. Жаботинського, 32, м. Запоріжжя»; ДК 021:2015 код 71242000-6 Підготовка проектів та ескізів, оцінювання витрат)
Тендер Prozorro UA-2021-06-24-004635-c
Детальныше опис та кількість послуг закупівлі наведено у тендерній документації
Завершена
335 677.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 200.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 200.00 UAH
Номер:
3f6fdc60c8024b79b279af9c55db8ab0
Внутрішній номер закупівлі:
10470034
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-06-24-004635-c
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ № 5" ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05498789
-
Адреса:
69076, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Новгородська, 28-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дюжник Ірина Олександрівна +380612249370 ekonomist0708@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
335 677.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.06.2021 12:06 - 02.07.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
24.06.2021 12:06 - 12.07.2021 12:11
Аукціон:
13.07.2021 11:15 - 13.07.2021 16:00
Період кваліфікації:
13.07.2021 16:00 - 28.07.2021 13:44
Період завантаження договору:
28.07.2021 13:43 - 17.08.2021 13:43
Тендерна документація
- Лот №1 ₴295 677.00 Виготовлення проектно-кошторисної документації у частині дотримання вимог пожежної безпеки (системи автоматичної пожежної сигналізації, системи оповіщення та евакуації людей при пожежі) у КНП «Міська дитяча лікарня № 5» ЗМР за адресою: вул. Новгородська,28 А., м. Запоріжжя»; (ДК 021:2015 код 71242000-6 Підготовка проектів та ескізів, оцінювання витрат)
- Лот №2 ₴40 000.00 Виготовлення проектно-кошторисної документації у частині дотримання вимог пожежної безпеки (системи автоматичної пожежної сигналізації, системи оповіщення та евакуації людей при пожежі) у поліклінічному відділенні № 2 КНП «Міська дитяча лікарня № 5» ЗМР за адресою: вул. Л. Жаботинського, 32, м. Запоріжжя»; ДК 021:2015 код 71242000-6 Підготовка проектів та ескізів, оцінювання витрат)