• Відкриті торги
  • КЕП

ДК 021:2015 код 71240000-2 — Архітектурні, інженерні та планувальні послуги (Виготовлення проектно-кошторисної документації в частині дотримання вимог пожежної безпеки (системи автоматичної пожежної сигналізації, системи оповіщення та евакуації людей при пожежі на об’єктах КНП «Міська дитяча лікарня № 5» ЗМР) Лот № 1 - виготовлення проектно-кошторисної документації у частині дотримання вимог пожежної безпеки (системи автоматичної пожежної сигналізації, системи оповіщення та евакуації людей при пожежі) у КНП «Міська дитяча лікарня № 5» ЗМР за адресою: вул. Новгородська,28 А., м. Запоріжжя»; (ДК 021:2015 код 71242000-6 Підготовка проектів та ескізів, оцінювання витрат) Лот № 2 - виготовлення проектно-кошторисної документації у частині дотримання вимог пожежної безпеки (системи автоматичної пожежної сигналізації, системи оповіщення та евакуації людей при пожежі) у поліклінічному відділенні № 2 КНП «Міська дитяча лікарня № 5» ЗМР за адресою: вул. Л. Жаботинського, 32, м. Запоріжжя»; ДК 021:2015 код 71242000-6 Підготовка проектів та ескізів, оцінювання витрат)

Оголошено тендер

335 677.00 UAH
Номер: 0b27c7ef7841430cb8fd24113aa063bb
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-06-24-000063-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ № 5" ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ № 5" ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 335 677.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 код 71240000-2 — Архітектурні, інженерні та планувальні послуги (Виготовлення проектно-кошторисної документації в частині дотримання вимог пожежної безпеки (системи автоматичної пожежної сигналізації, системи оповіщення та евакуації людей при пожежі на об’єктах КНП «Міська дитяча лікарня № 5» ЗМР) Лот № 1 - виготовлення проектно-кошторисної документації у частині дотримання вимог пожежної безпеки (системи автоматичної пожежної сигналізації, системи оповіщення та евакуації людей при пожежі) у КНП «Міська дитяча лікарня № 5» ЗМР за адресою: вул. Новгородська,28 А., м. Запоріжжя»; (ДК 021:2015 код 71242000-6 Підготовка проектів та ескізів, оцінювання витрат) Лот № 2 - виготовлення проектно-кошторисної документації у частині дотримання вимог пожежної безпеки (системи автоматичної пожежної сигналізації, системи оповіщення та евакуації людей при пожежі) у поліклінічному відділенні № 2 КНП «Міська дитяча лікарня № 5» ЗМР за адресою: вул. Л. Жаботинського, 32, м. Запоріжжя»; ДК 021:2015 код 71242000-6 Підготовка проектів та ескізів, оцінювання витрат)
Примітки: Департамент охорони здоров’я Запорізької міської ради Кошти місцевого бюджету Відповідно до ст. 20 ЗУ «Про публічні закупівлі» Показник (для бюджетних коштів) – Оплата послуг (крім комунальних) (2240). Категорія: відповідно до п.3 ч.1. ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі»– юридична особа є одержувачем бюджетних коштів
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послуги
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 24.06.2021 08:34

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума335 677.00 UAH