-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Бульдозер
Тендер Prozorro UA-2017-06-01-000630-a
Завершена
8 600 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 43 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 43 000.00 UAH
Номер:
9f1eb7c5b5744675b86f67e3436a16ab
Внутрішній номер закупівлі:
1045938
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-06-01-000630-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПОЛІГОН ТПВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32320725
-
Адреса:
87500, Україна, Донецька область, Маріуполь, Червонофлотська, 167
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Швидка Олена Віталіївна 380983646080 poligontbo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
43210000-8 Машини для земляних робітАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
8 600 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
43 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
258 000.00 UAH
Період уточнення:
01.06.2017 13:37 - 30.06.2017 15:00
Період прийому пропозицій:
01.06.2017 13:37 - 10.07.2017 15:00
Період прекваліфікації:
10.07.2017 15:04 - 20.07.2017 00:00
Аукціон:
20.07.2017 12:30 - 20.07.2017 12:51
Період кваліфікації:
20.07.2017 12:51 - 21.07.2017 12:09
Період завантаження договору:
20.07.2017 12:51 - 09.08.2017 12:51
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бульдозер
Кількість
1 одиниця
Період постачання
16.08.2017 - 13.11.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ "АРМАДА ЛТД"
Оскарження: 20.07.2017 12:51 - 01.08.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
35268360
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ "АРМАДА ЛТД" +380676373032 armada@armada.org.ua http://armada.biz.ua
-
Адреса:
Україна, 52001, Дніпропетровська обл., Дніпропетровський район, місто Підгородне, АВТОДОРОГА ЗНАМ'ЯНКА-ЛУГАНСЬК-ІЗВАРИНО 227 КМ + 580 М ТЕРИТОРІЯ ПІДГОРОДНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Оскарження: 20.07.2017 12:51 - 01.08.2017 00:00
Початкова пропозиція
8 565 000.00 UAH з ПДВ /
8 520 000.00 UAH з ПДВ
8 520 000.00 UAH з ПДВ
Документи
11
Скарги
0
ТОВ Альфатех
×
-
Код ЄДРПОУ:
35203852
-
Контактна особа:
Мунтян Катерина Вікторівна +380676118976 tender@alfatech.com.ua http://alfatech.com.ua
-
Адреса:
49083, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Собінова, 1
Початкова пропозиція
8 592 000.00 UAH з ПДВ /
8 542 000.00 UAH з ПДВ
8 542 000.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
14.07.2017 15:08
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
33
Скарги
0
Контракти
Номер:
e6d6fb65970543899d0e4d44b40cf237
Ідентифікатор договору:
UA-2017-06-01-000630-a-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ "АРМАДА ЛТД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35268360
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ "АРМАДА ЛТД" +380676373032 armada@armada.org.ua http://armada.biz.ua
-
Адреса:
Україна, 52001, Дніпропетровська обл., Дніпропетровський район, місто Підгородне, АВТОДОРОГА ЗНАМ'ЯНКА-ЛУГАНСЬК-ІЗВАРИНО 227 КМ + 580 М ТЕРИТОРІЯ ПІДГОРОДНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Номер договору:
72/17
Сума договору:
8 520 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
09.08.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання:
09.08.2017 08:30
Статус:
Підписаний