-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Бульдозер
8 520 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
e6d6fb65970543899d0e4d44b40cf237
Ідентифікатор договору:
UA-2017-06-01-000630-a-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ "АРМАДА ЛТД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35268360
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ "АРМАДА ЛТД" +380676373032 armada@armada.org.ua http://armada.biz.ua
-
Адреса:
Україна, 52001, Дніпропетровська обл., Дніпропетровський район, місто Підгородне, АВТОДОРОГА ЗНАМ'ЯНКА-ЛУГАНСЬК-ІЗВАРИНО 227 КМ + 580 М ТЕРИТОРІЯ ПІДГОРОДНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Класифікатор ДК 021:2015:
43210000-8 Машини для земляних робітАналіз за цим CPV
Номер договору:
72/17
Дата підписання:
09.08.2017 08:30
Період дії договору:
09.08.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Сума договору:
8 520 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 8 520 000.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бульдозер
Кількість
1 одиниця
Період постачання
16.08.2017 - 13.11.2017