-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Контроль якості зварних швів і перевірка розташування детекторів за допомогою рентгену та розроблення методики
Тендер Prozorro UA-2021-06-23-002316-b
Торги не відбулися
169 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 846.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 846.00 UAH
Номер:
5447f53a6d634c409c66ff4b1b6cb36c
Внутрішній номер закупівлі:
10458424
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-06-23-002316-b
Замовник:
ВП "КБ Атомприлад" ДП "НАЕК "Енергоатом"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37147787
-
Адреса:
01032, Україна, Київська область, Київ, Україна, Київська область , місто Київ, Льва Толстого, 59
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Литовко Тарас Миколайович 380442777922 T.LITOVKO@DIREKCY.ATOM.GOV.UA
Класифікатор ДК 021:2015:
98390000-3 Інші послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
169 200.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
846.00 UAH
Період уточнення:
23.06.2021 16:22 - 29.06.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
23.06.2021 16:22 - 09.07.2021 18:00
Аукціон:
з 12.07.2021 12:54
Умови оплати:
інша подія - 50%
- Подіяінша подія
- Описпопередню оплату в розмірі 50 % загальної вартості Послуги, Замовник сплачує протягом 20-ти банківських днів з моменту подання заявки Замовником на виконання першого етапу
- Розмір50%
- ТипАванс
- Період у днях20 банківські дні
надання послуг - 50%
- Подіянадання послуг
- Описрозрахунок за фактично наданий обсяг послуг проводиться з урахуванням здійсненої попередньої оплати протягом 30-ти банківських днів з моменту підписання та скріплення печатками (за наявності) акту приймання-передачі наданих послуг
- Розмір50%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Контроль якості зварних швів і перевірка розташування детекторів за допомогою рентгену та розроблення методики
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 25.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Інститут електрозварювання ім. Є.О. Патона Національної академії наук України
×
-
Код ЄДРПОУ:
05416923
-
Контактна особа:
Тодорович Ніна 380661306294 IOANNA-48@UKR.NET http://www.paton.kiev.ua
-
Адреса:
03680, Україна, Київська область, Київ, вул. Каземира Малевича, 11, м. Київ
Початкова пропозиція
169 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
169 200.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
37
Скарги
0