• Відкриті торги
  • КЕП

Контроль якості зварних швів і перевірка розташування детекторів за допомогою рентгену та розроблення методики

Оголошено тендер

169 200.00 UAH
Номер: 42298550247b420da01c8894624eb12d
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-06-23-010179-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: ВП "КБ Атомприлад" ДП "НАЕК "Енергоатом"
Замовник: ВП "КБ Атомприлад" ДП "НАЕК "Енергоатом"
Очікувана вартість: 169 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Контроль якості зварних швів і перевірка розташування детекторів за допомогою рентгену та розроблення методики
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 98390000-3 Інші послуги
Дата опублікування: 23.06.2021 16:00

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума169 200.00 UAH