• Відкриті торги
  • Мультилотова
  • КЕП

09120000-6 Газове паливо Природний газ Лот1. Природний газ для опалення адмінбудинку Західної ЕС за адресою м. Львів, вул. Свєнціцького,2; Лот2. Природний газ для опалення виробничих приміщень за адресою м. Львів, вул. Конюшинна,12; Лот 3. Природний газ для опалення виробничих приміщень за адресою Львівська обл., м. Стрий, вул. Я.Купала;8 Лот 4. Природний газ для опалення виробничих приміщень за адресою Закарпатська обл., Мукачівський р-н., с. Ключарки, вул. Гагаріна,89

Лот1. Природний газ для опалення адмінбудинку Західної ЕС за адресою м. Львів, вул. Свєнціцького,2; Лот2. Природний газ для опалення виробничих приміщень за адресою м. Львів, вул. Конюшинна,12; Лот 3. Природний газ для опалення виробничих приміщень за адресою Львівська обл., м. Стрий, вул. Я.Купала;8 Лот 4. Природний газ для опалення виробничих приміщень за адресою Закарпатська обл., Мукачівський р-н., с. Ключарки, вул. Гагаріна,89

Торги відмінено

1 092 180.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.1% або 1 185.38 UAH
Номер: d99e3d6974a7494880cdd27f52d6b61e
Внутрішній номер закупівлі: 1044788
Ідентифікатор закупівлі: UA-2017-06-22-000497-c   
Замовник: Відокремленний підрозділ «Західна електроенергетична система» державного підприємства Національна енергетична компанія „Укренерго”
Контактна особа: Мацюра Наталія Петрівна (032) 256-32-58 tender@zes.west.energy.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 1 092 180.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 22.06.2017 15:11 - 30.06.2017 12:00
Період прийому пропозицій: 22.06.2017 15:11 - 10.07.2017 12:00
Аукціон: 11.07.2017 14:26 - 11.07.2017 15:59
Період кваліфікації: 11.07.2017 15:59 - 18.07.2017 16:12
Період завантаження договору: 11.07.2017 15:59 - 31.07.2017 15:59

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴506 850.00 Лот 1.Природний газ для опалення адмінбудинку Західної ЕС за адресою м. Львів, вул. Свєнціцького,2
  • Лот №2 ₴286 125.00 Лот 2.Природний газ для опалення виробничих приміщень за адресою м. Львів, вул. Конюшинна,12
  • Лот №3 ₴118 537.50 Лот 3. Природний газ для опалення виробничих приміщень за адресою Львівська обл., м. Стрий, вул. Я.Купала,8
  • Лот №4 ₴180 667.50 Лот 4. Природний газ для опалення виробничих приміщень за адресою Закарпатська обл., Мукачівський р-н., с. Ключарки, вул. Гагаріна,89