-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
09120000-6 Газове паливо Природний газ Лот1. Природний газ для опалення адмінбудинку Західної ЕС за адресою м. Львів, вул. Свєнціцького,2; Лот2. Природний газ для опалення виробничих приміщень за адресою м. Львів, вул. Конюшинна,12; Лот 3. Природний газ для опалення виробничих приміщень за адресою Львівська обл., м. Стрий, вул. Я.Купала;8 Лот 4. Природний газ для опалення виробничих приміщень за адресою Закарпатська обл., Мукачівський р-н., с. Ключарки, вул. Гагаріна,89
Тендер Prozorro UA-2017-06-22-000497-c
Лот1. Природний газ для опалення адмінбудинку Західної ЕС за адресою м. Львів, вул. Свєнціцького,2; Лот2. Природний газ для опалення виробничих приміщень за адресою м. Львів, вул. Конюшинна,12; Лот 3. Природний газ для опалення виробничих приміщень за адресою Львівська обл., м. Стрий, вул. Я.Купала;8 Лот 4. Природний газ для опалення виробничих приміщень за адресою Закарпатська обл., Мукачівський р-н., с. Ключарки, вул. Гагаріна,89
Торги відмінено
1 092 180.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.1% або 1 185.38 UAH
мін. крок: 0.1% або 1 185.38 UAH
Період оскарження:
22.06.2017 15:11 - 06.07.2017 00:00
Нічого не знайдено.