-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Протипожежне обладнання
Тендер Prozorro UA-2021-06-23-005114-c
Протипожежне обладнання
Завершена
50 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 500.00 UAH
мін. крок: 1% або 500.00 UAH
Номер:
6a8a6ce0f9224bb8ac925a5dd319141d
Внутрішній номер закупівлі:
10447723
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-06-23-005114-c
Замовник:
БЕРДЯНСЬКА ФІЛІЯ ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ" (АДМІНІСТРАЦІЯ БЕРДЯНСЬКОГО МОРСЬКОГО ПОРТУ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
38728360
-
Адреса:
71112, Україна, Запорізька область, Бердянськ, 71112, Запорізька обл., місто Бердянськ, ВУЛИЦЯ ГОРЬКОГО, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Зінчук Максим Миколайович (06153) 62-3-34 zinchuk.m@erd.uspa.gov.ua http://uspa.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
50 000.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
500.00 UAH
Період уточнення:
23.06.2021 11:39 - 03.07.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
23.06.2021 11:39 - 13.07.2021 10:00
Аукціон:
14.07.2021 12:17 - 14.07.2021 12:38
Період кваліфікації:
14.07.2021 12:38 - 16.07.2021 15:21
Період завантаження договору:
16.07.2021 15:21 - 05.08.2021 15:21
Умови оплати:
поставка товару - 80%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата за Товар здійснюється Покупцем (Бердянською філією) у національній валюті України, шляхом перерахування грошових коштів на поточний рахунок Постачальника, вказаний в цьому Договорі, протягом 20 (двадцяти) банківських днів з дати підписання Сторонами видаткової накладної на Товар та отриманого Покупцем оригіналу належним чином оформленого рахунку від Постачальника в розмірі 80% від вартості Товару.
- Розмір80%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 банківські дні
інша подія - 20%
- Подіяінша подія
- ОписОстаточний розрахунок (оплата суми ПДВ, як складової вартості Товару), здійснюється в такий же строк з дня отримання від Постачальника зареєстрованоїї податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних
- Розмір20%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
Кількість
93 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Кошма протипожежна
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Головка рукава ГР-50
Кількість
12 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Головка рукава ГР-70
Кількість
6 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Головка муфтова ГМ-50
Кількість
12 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Головка муфтова ГМ-70
Кількість
6 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Кільце гумове ущільнююче для гайки ГР-70, ГМ-70, РСК-70, ГЦ-70
Кількість
20 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Кільце гумове ущільнююче для гайки ГР-50, ГМ-50, РСК-50, ГЦ-50, ГУ 10/50
Кількість
20 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Протипожежна маска-саморятівник "Paramedic"
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Вогнегасники
Кількість
5 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Автоматичний світлодимовий буй для рятувального круга
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Плащ захисний
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "НОБЕЛЬ"
Оскарження: 16.07.2021 15:21 - 27.07.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37510411
-
Контактна особа:
Александр Молев +380987706765 nobel.mariupol@gmail.com
-
Адреса:
87510, Україна, Донецька область, місто Маріуполь, ПРОСПЕКТ ЛУНІНА, будинок 42
Оскарження: 16.07.2021 15:21 - 27.07.2021 00:00
Початкова пропозиція
49 950.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
49 950.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.07.2021 15:21
Відповіді на вимоги
10
Документи
27
Скарги
0
ПП ФАРАОН-Р
×
-
Код ЄДРПОУ:
36082575
-
Контактна особа:
Сиромятников Роман Володимирович +380963508550 faraon-motors@rambler.ru
-
Адреса:
87500, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Талалихіна, 8.
Початкова пропозиція
50 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
50 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
12
Скарги
0
Контракти
Номер:
d1fae9d27edb4b4a9a0d4825aaa4e2d0
Ідентифікатор договору:
UA-2021-06-23-005114-c-a1
Постачальник:
ТОВ "НОБЕЛЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37510411
-
Контактна особа:
Александр Молев +380987706765 nobel.mariupol@gmail.com
-
Адреса:
87510, Україна, Донецька область, місто Маріуполь, ПРОСПЕКТ ЛУНІНА, будинок 42
Номер договору:
77-В-БЕФ-21
Сума договору:
49 950.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
02.08.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
02.08.2021 00:00
Статус:
Виконаний