• Відкриті торги
  • КЕП

Протипожежне обладнання

Оголошено тендер

60 000.00 UAH
Номер: 278f7912cf09430fa3dcbb3f51a681c5
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-09-18-001521-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: БЕРДЯНСЬКА ФІЛІЯ ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ" (АДМІНІСТРАЦІЯ БЕРДЯНСЬКОГО МОРСЬКОГО ПОРТУ)
Замовник: ДП "АМПУ"
Очікувана вартість: 60 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Протипожежне обладнання
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
Дата опублікування: 18.09.2020 12:43

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума60 000.00 UAH