-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Бензин А-95 (Код ДК 021:2015 09132000-3)
Тендер Prozorro UA-2021-06-18-012816-c
Завершена
375 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 875.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 875.00 UAH
Номер:
f3a56ffbcf154eb19f2e85a116aee4c4
Внутрішній номер закупівлі:
10417925
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-06-18-012816-c
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПІВДЕННОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ №1 ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38743499
-
Адреса:
62456, Україна, Харківська область, смт.Буди, Харківський район, ВУЛИЦЯ ФАЯНСОВЩИК, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Цвіркун Світлана Василівна +380577460300 CPMD1EKONOM@UKR.NET
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
375 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 875.00 UAH
Період уточнення:
18.06.2021 16:41 - 24.06.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
18.06.2021 16:41 - 04.07.2021 00:00
Аукціон:
05.07.2021 15:47 - 05.07.2021 16:08
Період кваліфікації:
05.07.2021 16:08 - 12.07.2021 11:44
Період завантаження договору:
12.07.2021 11:44 - 01.08.2021 11:44
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки проводяться шляхом оплати поставлених партій Товару на підставі рахунку-фактури та видаткової накладної протягом 10 банківських днів з моменту фактичного отримання партій Товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
бензин А-95
Кількість
12000 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
62456, Україна, Харківська область, смт.Буди, вулиця Фаянсовщик, будинок 5
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВАЙН ТОРГ"
Оскарження: 09.07.2021 17:05 - 20.07.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41449359
-
Контактна особа:
Тарєєв Віктор Анатолійович 380501699767 TAREY1969@GMAIL.COM http://www.avias.ua
-
Адреса:
49000 , Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, 49000, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, ВУЛИЦЯ МАНДРИКІВСЬКА, будинок 47, офіс 503
Оскарження: 09.07.2021 17:05 - 20.07.2021 00:00
Початкова пропозиція
347 760.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
347 760.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
09.07.2021 17:05
Відповіді на вимоги
10
Документи
108
Скарги
0
ФОП Демченко О.М.
Оскарження: 12.07.2021 11:44 - 23.07.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
1966016154
-
Контактна особа:
Демченко О.М. 380951130615 chernikovanadiya@ovis.ua
-
Адреса:
61010, Україна, Харківська область, Харків, 61010, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ ВЕРНАДСЬКОГО, будинок 1, квартира 21
Оскарження: 12.07.2021 11:44 - 23.07.2021 00:00
Початкова пропозиція
374 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
374 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
12.07.2021 11:44
Відповіді на вимоги
10
Документи
26
Скарги
0
Контракти
Номер:
50977cf7f3204d3ba8f43a72f0927c45
Ідентифікатор договору:
UA-2021-06-18-012816-c-c1
Постачальник:
ФОП Демченко О.М.
×
-
Код ЄДРПОУ:
1966016154
-
Контактна особа:
Демченко О.М. 380951130615 chernikovanadiya@ovis.ua
-
Адреса:
61010, Україна, Харківська область, Харків, 61010, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ ВЕРНАДСЬКОГО, будинок 1, квартира 21
Номер договору:
2307-2
Сума договору:
374 400.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
312 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
23.07.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
23.07.2021 00:01
Статус:
Виконаний