• Відкриті торги
  • КЕП

Бензин А-95 (Код ДК 021:2015 09132000-3)

374 400.00 UAH з ПДВ
Номер: 50977cf7f3204d3ba8f43a72f0927c45
Ідентифікатор договору: UA-2021-06-18-012816-c-c1
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПІВДЕННОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ №1 ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ"
Постачальник: ФОП Демченко О.М.
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Номер договору: 2307-2
Дата підписання: 23.07.2021 00:01
Період дії договору: 23.07.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору: 374 400.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 62 400.00 UAH)
Оплачено: 374 400.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 62 400.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
бензин А-95
Код ДК 021:2015: 09132000-3 Бензин
Кількість 12000 літр
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 62456, Україна, Харківська область, смт.Буди, вулиця Фаянсовщик, будинок 5 На карті