-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Поточний ремонт трубопроводу системи опалення будівлі АЗПСМ №1 (вул. Володимира Великого, 21)
Тендер Prozorro UA-2021-06-18-002090-a
Завершена
578 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 780.00 UAH
мін. крок: 1% або 5 780.00 UAH
Номер:
ba114a6c856749f6a82bb1b41f03eea9
Внутрішній номер закупівлі:
10413335
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-06-18-002090-a
Замовник:
КНП "ЦПМСД №4" КМР
×
-
Код ЄДРПОУ:
37862114
-
Адреса:
50071, Україна, Дніпропетровська область, КРИВОРІЗЬКИЙ РАЙОН/М.КРИВИЙ РІГ, вул. Володимира Великого, буд.21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Щербатюк Андрій Миколайович 067-628-56-22 lyubov_d@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
578 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 780.00 UAH
Період уточнення:
18.06.2021 14:26 - 24.06.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
18.06.2021 14:26 - 04.07.2021 08:00
Аукціон:
05.07.2021 13:55 - 05.07.2021 14:22
Період кваліфікації:
05.07.2021 14:22 - 07.07.2021 12:01
Період завантаження договору:
07.07.2021 12:01 - 27.07.2021 12:01
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт трубопроводу системи опалення будівлі АЗПСМ №1 (вул. Володимира Великого, 21)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 30.09.2021
Місце постачання
50071, Україна, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. Володимира Великого, 21
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП СІЛЬЧУК НЕОНІЛА ФЕДОРІВНА
Оскарження: 07.07.2021 12:01 - 18.07.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2212917048
-
Контактна особа:
Сільчук Неоніла Федорівна +380965551249 silchukj@ukr.net
-
Адреса:
50025, Україна, Дніпропетровська область, 50025, Дніпропетровська обл., місто Кривий Ріг, ВУЛИЦЯ ПОЛІТЕХНІЧНА, будинок 3
Оскарження: 07.07.2021 12:01 - 18.07.2021 00:00
Початкова пропозиція
548 260.44 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
504 999.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
07.07.2021 12:01
Відповіді на вимоги
10
Документи
143
Скарги
0
ТОВ "Теплоенерго КР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40887427
-
Контактна особа:
Глінський Євген Вікторович +380979998875 irina.teplo.kr@gmail.com
-
Адреса:
50006, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, вул.Мистецька,буд.2
Початкова пропозиція
558 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
505 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
9
Скарги
0
ТОВ "ХІТ ЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43077333
-
Контактна особа:
Андрій Коваль +380675225978 xitenergo@ukr.net
-
Адреса:
02660, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ АВТОПАРКОВА, будинок 7-Б, офіс 1/6
Початкова пропозиція
569 983.98 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
569 983.98 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
28
Скарги
0
Контракти
Номер:
ef7e9a1e4cf146ffbbe27e42afd7ca3c
Ідентифікатор договору:
UA-2021-06-18-002090-a-a1
Постачальник:
ФОП СІЛЬЧУК НЕОНІЛА ФЕДОРІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2212917048
-
Контактна особа:
Сільчук Неоніла Федорівна +380965551249 silchukj@ukr.net
-
Адреса:
50025, Україна, Дніпропетровська область, 50025, Дніпропетровська обл., місто Кривий Ріг, ВУЛИЦЯ ПОЛІТЕХНІЧНА, будинок 3
Номер договору:
11-07/2021
Сума договору:
476 235.82 UAH без ПДВ
Період дії договору:
19.07.2021 14:55 - 30.09.2021 14:55
Дата підписання:
19.07.2021 14:55
Статус:
Виконаний