-
Відкриті торги
-
КЕП
Поточний ремонт трубопроводу системи опалення будівлі АЗПСМ №1 (вул. Володимира Великого, 21)
476 235.82
UAH без ПДВ
Номер:
ef7e9a1e4cf146ffbbe27e42afd7ca3c
Ідентифікатор договору:
UA-2021-06-18-002090-a-a1
Замовник:
КНП "ЦПМСД №4" КМР
×
-
Код ЄДРПОУ:
37862114
-
Контактна особа:
Щербатюк Андрій Миколайович 067-628-56-22 lyubov_d@ukr.net
-
Адреса:
50071, Україна, Дніпропетровська область, КРИВОРІЗЬКИЙ РАЙОН/М.КРИВИЙ РІГ, вул. Володимира Великого, буд.21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП СІЛЬЧУК НЕОНІЛА ФЕДОРІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2212917048
-
Контактна особа:
Сільчук Неоніла Федорівна +380965551249 silchukj@ukr.net
-
Адреса:
50025, Україна, Дніпропетровська область, 50025, Дніпропетровська обл., місто Кривий Ріг, ВУЛИЦЯ ПОЛІТЕХНІЧНА, будинок 3
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Номер договору:
11-07/2021
Дата підписання:
19.07.2021 14:55
Період дії договору:
19.07.2021 14:55 - 30.09.2021 14:55
Сума договору:
476 235.82 UAH без ПДВ
Оплачено:
476 235.82 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт трубопроводу системи опалення будівлі АЗПСМ №1 (вул. Володимира Великого, 21)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 30.09.2021
Місце постачання
50071, Україна, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. Володимира Великого, 21
На карті
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
4c83873ebacb403292c62ff996ba3b22
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зменшення обсягів закупівлі
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
03.09.2021 08:18
Статус:
Опубліковано