-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Поточний ремонт евакуаційних виходів з глядацького залу та входу в підвальне приміщення Знам'янського міського Палацу культури, м. Знам'янка, вул М. Грушевського, 30
Тендер Prozorro UA-2021-06-18-003430-c
Поточний ремонт евакуаційних виходів з глядацького залу та входу в підвальне приміщення Знам'янського міського Палацу культури, м. Знам'янка, вул М. Грушевського, 30
Торги не відбулися
225 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 250.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 250.00 UAH
Номер:
71bf3c72702d4a37983e409496aa0b16
Внутрішній номер закупівлі:
10404617
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-06-18-003430-c
Замовник:
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ЗНАМ'ЯНСЬКОГО МІСЬКВИКОНКОМУ
×
-
Код ЄДРПОУ:
13762059
-
Адреса:
27400, Україна, Кіровоградська область, м. Знам'янка, вул. Михайла Грушевського, буд. 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марина Гладка +380665804377 kultura_cbux.zn@ukr.net https://znam.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
225 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 250.00 UAH
Період уточнення:
18.06.2021 10:37 - 26.06.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
18.06.2021 10:37 - 06.07.2021 00:00
Аукціон:
з 06.07.2021 13:39
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписРозрахунок за виконані роботи, здійснюється протягом 20 (двадцяти) банківських днів з моменту і на підставі підписаних Замовником і Підрядником актів виконаних робіт за формами № КБ-2в, №КБ-3
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт евакуаційних виходів з глядацького залу та входу в підвальне приміщення Знам'янського міського Палацу культури, м. Знам'янка, вул М. Грушевського, 30
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 23.09.2021
Місце постачання
27400, Україна, Кіровоградська область, м. Знам'янка, вул. Михайла Грушевського,30
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "БК Левітан"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42572464
-
Контактна особа:
Корж Віктор Станіславович +380673880359 bk-levitan@ukr.net
-
Адреса:
27400, Україна, Кіровоградська область, Знам'янка, вул. Олега Малицького, буд. 42
Початкова пропозиція
220 751.53 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
220 751.53 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
11
Документи
9
Скарги
0