-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Поточний ремонт евакуаційних виходів з глядацького залу та входу в підвальне приміщення Знам'янського міського Палацу культури, м. Знам'янка, вул М. Грушевського, 30
Тендер Prozorro UA-2021-06-18-003430-c
Поточний ремонт евакуаційних виходів з глядацького залу та входу в підвальне приміщення Знам'янського міського Палацу культури, м. Знам'янка, вул М. Грушевського, 30
Торги не відбулися
225 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 250.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 250.00 UAH
Період оскарження:
18.06.2021 10:37 - 02.07.2021 00:00
Нічого не знайдено.