-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021-2015 CPV 33751000-9 Підгузки (підгузники розмір M -15120 шт., підгузники розмір L -5040 шт., підгузники розмір ХL – 3360 шт. )
Тендер Prozorro UA-2017-06-30-000426-c
Завершена
298 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 490.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 490.00 UAH
Номер:
f77323fce136477a84de158b165d9f7f
Внутрішній номер закупівлі:
1039897
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-06-30-000426-c
Замовник:
КЗ ЗАПОРІЗЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ № 5
×
-
Код ЄДРПОУ:
38969547
-
Адреса:
69097, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул.Запорозького козацтва, 25
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Зубачова Олена Миколаївна +380612780676 pklinika@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33751000-9 ПідгузкиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
298 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 490.00 UAH
Період уточнення:
30.06.2017 16:27 - 08.07.2017 16:32
Період прийому пропозицій:
30.06.2017 16:27 - 18.07.2017 16:32
Аукціон:
19.07.2017 15:28 - 19.07.2017 16:07
Період кваліфікації:
19.07.2017 16:07 - 24.07.2017 16:38
Період завантаження договору:
19.07.2017 16:07 - 08.08.2017 16:07
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021-2015 CPV 33751000-9 Підгузки (підгузники розмір M -15120 шт., підгузники розмір L -5040 шт., підгузники розмір ХL – 3360 шт. )
Кількість
23520 штуки
Період постачання
01.08.2017 - 31.12.2017
Місце постачання
69097, Україна, Запорізька область, м.Запоріжжя, вул.Запорозького козацтва, буд.25
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ХОРОШАЄВ ОЛЕКСАНДР СЕРГІЙОВИЧ"
Оскарження: 19.07.2017 16:07 - 04.08.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2878311075
-
Контактна особа:
ОЛЕКСАНДР ХОРОШАЄВ +380509738355 akhoroshaiev@gmail.com
-
Адреса:
61128, Україна, Харківська область, м. Харків, ПРОЇЗД САДОВИЙ, будинок 4, квартира 45
Оскарження: 19.07.2017 16:07 - 04.08.2017 00:00
Початкова пропозиція
202 776.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
189 100.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.07.2017 16:38
Документи
8
Скарги
1
ТОВ Альтернатива Трейд
×
-
Код ЄДРПОУ:
37878035
-
Контактна особа:
Константинов Олександр Миколайович +380968412170 a.konstantinov@alternativa.kh.ua
-
Адреса:
61001, Україна, Харківська область, місто Харків, вул. Плеханiвська, буд. 92А, кімната 1611Б
Початкова пропозиція
204 120.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
189 100.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
1
Скарги
0
ТОВ УА ТОВ «ЄВРОМІКС» ІІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
24998380
-
Контактна особа:
Хоменко Галина Олександрівна +380504846554 sv10@euromix.zp.ua
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, Провулок Музейний, 2В
Початкова пропозиція
203 212.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
192 024.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
1
Скарги
0
ТОВ "БАДМ-Б"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39273420
-
Контактна особа:
Екатерина Буряк +380567470245 eburyak@badm-b.biz
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, м.Дніпро, вул. Панікахи, 2, кор.12, к.426
Початкова пропозиція
201 798.24 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
197 700.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
2
Скарги
0
ПП "ФІРМА "ТІБЕР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34973345
-
Контактна особа:
Валерій Корзун +380973539727 zt_well@ukr.net
-
Адреса:
10004, Україна, Житомирська область, село Довжик, ВУЛИЦЯ НЕСКОРЕНИХ, будинок 13
Початкова пропозиція
206 640.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
206 640.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
19
Скарги
0
Контракти
Номер:
fd9f28a55d9c4d72a37ebd44478168a6
Ідентифікатор договору:
UA-2017-06-30-000426-c-a1
Постачальник:
ФОП "ХОРОШАЄВ ОЛЕКСАНДР СЕРГІЙОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2878311075
-
Контактна особа:
ОЛЕКСАНДР ХОРОШАЄВ +380509738355 akhoroshaiev@gmail.com
-
Адреса:
61128, Україна, Харківська область, м. Харків, ПРОЇЗД САДОВИЙ, будинок 4, квартира 45
Номер договору:
95
Сума договору:
189 100.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
07.08.2017 11:44 - 31.12.2017 23:59
Дата підписання:
07.08.2017 11:44
Статус:
Підписаний