• Відкриті торги
  • КЕП

ДК 021-2015 CPV 33751000-9 Підгузки (підгузники розмір M -15120 шт., підгузники розмір L -5040 шт., підгузники розмір ХL – 3360 шт. )

189 100.00 UAH з ПДВ
Номер: fd9f28a55d9c4d72a37ebd44478168a6
Ідентифікатор договору: UA-2017-06-30-000426-c-a1
Постачальник: ФОП "ХОРОШАЄВ ОЛЕКСАНДР СЕРГІЙОВИЧ"
Класифікатор ДК 021:2015: 33750000-2 Засоби для догляду за малюкамиАналіз за цим CPV
Номер договору: 95
Дата підписання: 07.08.2017 11:44
Період дії договору: 07.08.2017 11:44 - 31.12.2017 23:59
Сума договору: 189 100.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 189 100.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021-2015 CPV 33751000-9 Підгузки (підгузники розмір M -15120 шт., підгузники розмір L -5040 шт., підгузники розмір ХL – 3360 шт. )
Код ДК 021:2015: 33751000-9 Підгузки
Кількість 23520 штуки
Період постачання 01.08.2017 - 31.12.2017
Місце постачання 69097, Україна, Запорізька область, м.Запоріжжя, вул.Запорозького козацтва, буд.25 На карті