-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
профнастил
Тендер Prozorro UA-2021-06-17-003218-a
профнастил
Торги не відбулися
303 098.40
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.7% або 2 000.00 UAH
мін. крок: 0.7% або 2 000.00 UAH
Номер:
95c5d6cf5bb44a52a34e12c3aec7a965
Внутрішній номер закупівлі:
10398283
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-06-17-003218-a
Замовник:
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПРИДНІПРОВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081237
-
Додаткова контактна особа:
Дякун Т.М. 056-793-03-26 T.N.Dyakun@dp.uz.gov.ua
-
Адреса:
49600, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, 49602, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, ПРОСПЕКТ ДМИТРА ЯВОРНИЦЬКОГО, будинок 108
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Губаренко Вікторія +380567931985 v.gubarenko@dp.uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
303 098.40 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 000.00 UAH
Період уточнення:
17.06.2021 17:35 - 16.07.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
17.06.2021 17:35 - 26.07.2021 19:00
Період прекваліфікації:
з 26.07.2021 19:03
Аукціон:
з 31.08.2021 12:02
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписДля контрагентів-платників ПДВ, – оплата за поставлений товар здійснюється Покупцем по факту постачання товару на підставі підписаних актів приймання-передачі товару на 45-й банківський день з дати реєстрації податкової накладної в системі електронного адміністрування податку на додану вартість. Для контрагентів, які не є платниками ПДВ,- оплата за поставлений товар здійснюється Покупцем на 45-й банківський день від дати поставки товару за умови наявності належним чином оформленого акту приймання-передачі товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях45 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
профнастил
Кількість
2580 метри квадратні
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації