• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • КЕП

профнастил

Оголошено тендер

303 098.40 UAH
Номер: 27e2827a8f2b4a819f8be1e4ab7efe51
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-06-17-009428-b
Тип процедури: Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник: РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПРИДНІПРОВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Замовник: РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПРИДНІПРОВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Очікувана вартість: 303 098.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: профнастил
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
Дата опублікування: 17.06.2021 17:28

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума303 098.40 UAH